seniorzy.jpg

Trener drużyny seniorów i juniorów

Sławomir Zając - absolwent AWF w Krakowie specjalizacji trenerskiej. Ukończył studia podyplomowe w AWF w Katowicach (1997r.) i AWF w Krakowie (2000r.)
Uczestnik kilkunastu konferencji szkoleniowych dla trenerów piłki nożnej w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie.
Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem, trener I klasy piłki nożnej z licencją PZPN A, instruktor L.A., pływania i piłki siatkowej.
W latach 2007-2011 członek Rady Trenerów przy Podkarpackim Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie. Trener w klubach: Sparta Jeżowe, Orzeł Rudnik, Pogoń Leżajsk, Czarni Sójkowa, KP Podwolina.

Asystent trenera

 

Kierownik drużyny

Piotr Kozyra

KADRA SENIORÓW MKS „ORZEŁ” RUDNIK NAD SANEM

Bizior Łukasz

pomocnik (23 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub: Orzeł Rudnik.

Chaber Mariusz

pomocnik (32 l.)

Chapuła Łukasz

obrońca (24 l.)

absolwent Technikum Budowlanego w Stalowej Woli.
Kluby: Orzeł Rudnik, Stal Stalowa Wola, Słowianin Grębów, KP Podwolina, Orzeł Rudnik.

Gąsiorowski Dariusz

napastnik (29 l.)

absolwent L.O w Nowej Dębie i Szkoły Policealnej w Stalowej Woli.
Kluby:Stal Nowa Dęba, Tarnowska Wola,Orzel Rudnik,Stal Nowa D

Gołąbek Jakub

pomocnik (23 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub: Orzeł Rudnik.

Iskra Dawid

Pomocnik (26 l.)

absolwent L.O w Nisku, obecnie studiuje na Politechnice Rzeszowskiej kierunek Transport.
Kluby: Retman Ulanów, Orzeł Rudnik

Kmieć Damian

obrońca (23 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub:Orzeł Rudnik.

Koleński Marcin

(35 l.)

Konior Krzysztof

Napastnik (24 l.)

absolwent L.O w Rudniku nad Sanem, obecnie studiuje na Uniwersytecie Rzeszowskim
Kluby:Orzeł Rudnik, Stal Stalowa Wola, Orzeł Rudnik

Kussy Jakub

bramkarz (26 l.)

absolwent L.O w Rudniku nad Sanem, obecnie studiuje na Uniwersytecie Rzeszowskim kierunek Turystyka i Rekreacja oraz na politechnice Rzeszowskiej kierunek Transport.
Kluby: Orzeł Rudnik, KP Podwolina, Orzeł Rudnik

Maciaszek Szymon

obrońca (23 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub:Orzeł Rudnik.

Mierzwa Bryan

obrońca (23 l.)

absolwent L.O w Rudniku nad Sanem, obecnie student Politechniki Rzeszowskiej.
Kluby: Orzeł Rudnik, Stal Stalowa Wola, Orzeł Rudnik.

Mucha Wojciech

pomocnik (24 l.)

absolwent Technikum mechanicznego w Rudniku nad Sanem, obecnie student.
Kluby: Orzeł Rudnik, Jutrzenka Kopki, Orzeł Rudnik.

Pędlowski Marcel

pomocnik/napastnik (25 l.)

absolwent L.O w Stalowej Woli.
Kluby: Stal Stalowa Wola, Orzeł Rudnik, KP Podwolina, Orzeł Rudnik

Poźniak Rafał

pomocnik (22 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub: Orzeł Rudnik.

Skoczylas Marcin

napastnik (32 l.)

absolwent L.O w Rudniku nad Sanem, ukończył również Wyższą Szkołę Informatyki I Zarządzania w Rzeszowie.
Kluby: Orzeł Rudnik, Crasnovia Krasne, Orzeł Rudnik.

Słowik Grzegorz

(34 l.)

Szczygieł Patryk

(23 l.)

Tomczyk Piotr

bramkarz (21 l.)

uczeń L.O w Rudniku nad Sanem
Klub: Orzeł Rudnik.

Wojtowicz Kamil

obrońca (21 l.)

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub: Orzeł Rudnik.

Wojtowicz Maciej

uczeń Technikum Mechanicznego w Rudniku nad Sanem.
Klub: Orzeł Rudnik

Zybura Wojciech

(24 l.)

KADRA JUNIORÓW MKS „ORZEŁ” RUDNIK NAD SANEM

 

Betleja Maciej

pomocnik

Dąbek Mateusz

pomocnik

Handziak Wojciech

obrońca

Kędzior Maksymilian

obrońca

Kępa Damian

obrońca

Kochowski Adrian

pomocnik

Kowalski Miłosz

obrońca

Łomotowski Norbert

pomocnik

Niemczyk Bartłomiej

obrońca

Niemczyk Filip

pomocnik

Olko Mariusz

bramkarz

Olko Rafał

obrońca

Pęcak Bartłomiej

bramkarz

Pleśniarski Mateusz

pomocnik

Potocki Patryk

obrońca

Rychlak Michał

obrońca

Skiba Michał

obrońca

Węglarz Bartłomiej

napastnik

Wiejak Norbert

pomocnik/napastnik

Zastawny Konrad

pomocnik

Ziętko Dawid

pomocnik

Grupa "Orlik"

Adrian Kostyra
Arkadiusz Zastawny
Artur Kochańczyk
Bartek Dziura
Bartek Małek
Bartek Waliłko
Bartłomiej Nowak
Bartosz Kardas
Bartosz Mierzwa
Bartosz Pleśniarski
Damian Skiba
Daniel Żak
Dawid Olko
Dominik Kolasa
Dominik Steckiewicz
Filip Pityński
Gabriel Zdeb
Hubert Karaś
Hubert Ramocki
Jakub Łyda
Jan Konior
Kacper Karbarz
Kamil Mierzwa
Kuba Grzech
Marcel Mężek
Marcel Pająk
Michał Szymonik
Miłosz Siek
Nikodem Sikora
Norbert Sikora
Patryk Zając
Paweł Drelich
Piotr Jaworski