tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Nieudany wyjazd do Mokszyszowa i przegrana 3-2

Po udanym meczu z Łowiskiem zespół mimo przestróg trenera bardzo lekceważąco podszedł do meczu ze spadkowiczem z IV ligi. Pierwsza bramka padła z rzutu wolnego z około 25 metrów i słabej interwencji bramkarza, zaś druga po dośrodkowaniu z lewej strony na pole karne, gdzie w idealnej sytuacji znalazł się napastnik gospodarzy Stepień i strzelił do pustej bramki. Po 20 minutach było już 2-0 dla Mokszyszowa. Zespół gospodarzy miał większą wolę walki i ochotę na zwycięstwo z wyżej notowanym przeciwnikiem. Po tak zimnym prysznicu Orzeł wziął się do pracy i zaczął stwarzać sytuacje podbramkowe. W końcówce I połowy Szopa wykorzystał rzut karny po faulu na Biziorze a Gąsiorowski trafił w słupek.

Na druga połowę Orzeł wyszedł bardzo zmotywowany i od początku narzucił swój styl gry. Pod bramką gospodarzy zaczęło się robić coraz bardziej gorąco. Sytuacje podbramkowe mieli: Gąsiorowski, Skoczyłas, Pieróg, Szymonik. Kiedy wydawało się, że bramka wyrównująca wkrótce wpadnie , gospodarze przeprowadzili akcje w bocznej strefie boiska. Zawodnik Mokszyszowa ograł Chapułe i dośrodkował z lini bocznej. Piłka ku zdziwieniu kibiców Orła i zawodników wpadła do siatki przy biernej postawie naszego bramkarza. Taki kuriozalny gol podłamał nasz zespół. W 70 minucie po bardzo dobrej akcji Skoczylas strzelił na 3-2 a w 80 minucie po faulu na Kozie sędzia podyktował ponownie rzut karny dla Orła. Niestety kapitan zespołu Szopa strzelił katastrofalnie i zrobił z bramkarza gospodarzy bohatera meczu i już wtedy można byłoby być pewny, że Orzeł nie zdobędzie punktów w Mokszyszowie.

Skład: Kussy, Chapuła, Łojek, Szopa, Szymonik, Poźniak, Koza, Pieróg, Bizior, Gąsiorowski, Skoczyłas.

Rezerwa: Tomczyk, Kmieć, Mucha, Mierzwa, Gołąbek, Maciaszek.

Nieobecni : Wojtowicz / kontuzja /, Szczygieł / kontuzja /, Młynarski / wyjazd za granicę / , Cichoń / kontuzja /, Pędlowski / choroba /, Konior / ? /.