tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Porażka na zakończenie rundy.

Na ostatni mecz w rundzie jesiennej zespół Orła wyjechał do Zdziar. Nastroje były bardzo bojowe i optymistyczne i każdy liczył że z druzyną niżej notowaną zespół Orła  poradzi sobie i wywiezie 3 punkty.Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszej drużyny. Cały czas Orzeł stwarzał sobie sytuacje podbramkowe, ale na przeszkodzie do zdobycia bramki stał bramkarz gospodarzy lub kiepskie celowniki naszych piłkarzy.Ostatnie 10 minut pierwszej połowy gospodarze grali na czas bo nie mogli poradzić sobie z bardzo ruchliwymi zawodnikami Orła.Początek drugiej połowy rozpoczął sie bardzo pechowo dla Orła.Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy i przy słabej interwencji naszych piłkarzy pada gol na 1-0.Niespełna 10 minut później gospodarze trafiają na 2-0. Wtedy zespół z Zdziar uwierzył, że można wygrać i był to początek tagedii dla Orła.W zespole gospodarzy gra kilku doświadczonych zawodników, którzy pozwolili wyszumieć się młodemu zespołowi Orła, a później dokończyli dzieła wygrywając 4-0.

Skład Orła:Kussy-Łojek,Szymonik,Chapuła,Maciaszek-Koza,Pieróg,Pędlowski,Bizior-Gąsiorowski,Skoczylas.

Rezerwa:Tomczyk,Gołąbek,Mierzwa,Mucha,Wojtowicz,Konior