Zwycięstwo w wyjazdowym meczu w Skopaniu.

2:1 53' Tomasz Polek
2:2 63' Dariusz Gąsiorowski
2:3 65' Mateusz Koza

ORZEŁ: Piotr Tomczyk - Dawid Cichoń, Kamil Wojtowicz, Szymon Maciaszek (50' Szymonik) - Łukasz Bizior (65' Mucha), Tomasz Szopa, Mateusz Koza, Bryan Mierzwa  (46' Chapuła), Marcel Pędlowski, Dariusz Gąsiorowski , Dawid Iskra

W sobotnie popołudnie trzy punkty w Skopaniu zdobył Orzeł Rudnik, który pokonał gospodarzy 2:3. Od początku meczu widowisko tworzone przez zawodników obu drużyn wyglądało na wyrównane. W 25 minucie przy luźnym kryciu naszych obrońców zawodnik ze Skopania wykonał dośrodkowanie na pole karne , gdzie pięknym strzałem przy słupku został pokonany nasz bramkarz. Zmiana wyniku praktycznie nie zmieniła sposobu gry obu ekip. Orzeł cierpliwie szukał swoich okazji i taka przytrafiła  się w 39 minucie, kiedy napastnik Orła - Dariusz Gąsiorowski przytomnie wykorzystał błąd w komunikacji defensywy Wisanu i trafił na 1:1. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Po zmianie stron, w 53 minucie po raz drugi na listę strzelców w tym meczu wpisał się Tomek Polek i wydawałoby się, ze poprzez udany początek drugiej połowy gospodarze pójdą za ciosem i w kolejnych minutach będą kreować następne okazje do podwyższenia prowadzenia. Jednak Orzeł nie pozwolił na taki scenariusz, gracze Orła mądrze utrzymywali się przy piłce i wykorzystywali momentami zbyt dużą niefrasobliwość w poczynaniu gry destrukcyjnej miejscowych. Przełożyło się na dwa gole, w 63 minucie bramkarza Wianu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Dariusz Gąsiorowski, a dwie minuty później bramkę dającą prowadzenie, a jak się okazało później zwycięstwo zdobył Mateusz Koza. W kolejnych minutach Orzeł nastawił się na kontry , które były bardzo niebezpieczne i był bliżej zdobycia czwartego gola aniżeli gracze Wisanu strzelenia trzeciej bramki i doprowadzenia do remisu. W końcowych minutach Wisan za wszelką cenę szukał wyrównania, ale nie udało się tego osiągnąć. Ostatecznie Orzeł Rudnik wygrywa w Skopaniu 2:3 w pełni zasłużenie, po wyrównanej pierwszej połowie, druga zdecydowanie należała do Orła.

Juniorzy przegrali 2-1

1. Orzeł Rudnik - Rzeczyca Długa seniorzy ( wynik z boiska 3:2 ) zweryfikowano v.o 3:0 dla Rzeczyca Długa / nieuprawniony zawodnik po 4 żk. Chapuła Łukasz .
2. Orzeł Rudnik - Rzeczyca Długa juniorzy ( wynik z boiska 0:9) zweryfikowano v.o 3:0 dla Orzeł Rudnik / niewstawienie się do konfrontacji zawodników Rzeczyca Długa nr.3 , 7 , 18 - plus kara regulaminowa 300 zł .