tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Porażka w wyjazdowym spotkaniu.

W zimne niedzielne popołudnie zespół „Orła” spotkał się z „Sokołem” Kamień. Zespół z Kamienia jest drużyną swojego boiska na którym raczej nie przegrywa.

W pierwszych 15 minutach zespół gospodarzy przeprowadzał składniejsze akcje, jednak ostatnie podanie przecinali nasi obrońcy lub zawodnik był na pozycji spalonej. Orzeł grał początkowo nie dokładnie jednak z minuty na minutę akcje naszego zespołu zaczęły się zazębiać. W super sytuacji do zdobycia bramki był wówczas M.Koza , D,Gąsiorowski, M.Pędlowski, T.Szopa i Ł.Bizior.

Nie wykorzystane sytuacje się zemściły i po błędzie naszego obrońcy zawodnik z Kamienia wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem. Pierwszy strzał P.Tomczyk obronił ale nie złapał piłki i faulował przeciwnika. Rzut karny pewnie wykonuje T.Szarowski i jest 1:0 dla gospodarzy. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie zawodnicy z Orła narzucili swój styl i z minuty na minutę było coraz groźniej pod bramką Sokoła. Swoje sytuacje mieli D.Gąsiorowski, M.Koza.

Wówczas też, były sytuacje w których sędzia dostał „poproczności” i nie widział zagrania ręką w polu karnym i faulu na M.Pędlowskim. Zaś sędzia boczny stwierdził, że była ręka,  ale to się nie gwiżdże. Chyba inne przepisy sędziowskie są w Kamieniu.

Mimo takiego pomagania Orzeł dalej grał swoje i w 80 minucie wspaniały strzał oddał Ł.Chapuła i wreszcie remis. Zawodnicy z Sokoła kompletnie opadli z sił i „Orzeł” zwietrzył szansę na zdobycie kolejnej bramki. Jednak znowu sędzia popełnił katastrofalny błąd dyktując rzut rożny , którego nie było , bo przy strzale zawodnika z Kamienia trafił on  piłką w swojego zawodnika. Niestety złe wybicie piłki przez naszego zawodnika i  Kamień w 90 minucie zdobywa zwycięskiego gola.

W doliczonym czasie gry dogodną sytuacje na strzelenia bramki miał W.Mucha, jednak nie opanował piłki.

Po meczu można winić sędziego , ale przy tylu nie wykorzystanych sytuacjach i katastrofalnej skuteczności na polu karnym zawodnicy „Orła” mogą mieć tylko pretensje do siebie.

Skład Orła: Tomczyk,Maciaszek / 60 min.Mucha / Chapuła,Cichoń,Szopa,Iskra,