tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Relacja z meczów z Sokolnikami i Jeżowym.

1 maja zespół Orła wybrał się na mecz do Sokolnik. Pierwsze 30 minut w wykonaniu piłkarzy było bardzo dobre.Orzeł stwarzał sytuacje podbramkowe / 2x D.Gąsiorowski/,długo utrzymywał się przy piłce,był groźny przy stałych fragmentach / 2x B.Mierzwa/.Jednak gospodarze coraz śmielej zaczęli atakować i pierwsza sytuacja pod bramką Orła została zamieniona na bramkę. Nie minęło 2 minuty pada bramka samobójcza i wynikiem 2-0 kończy się pierwsza połowa.W połowie gospodarze rozluźnieni wynikiem dłużej byli przy piłce i ich akcje były coraz składniejsze. Wynikiem ich lepszej gry są następne bramki.Orzeł podratował wynik honorową bramką strzeloną przez Ł.Biziora.

Mecz kończy się wynikiem 4-1 dla Sokolnik.

Skład: Tomczyk,Cichoń,Wojtowicz,Chapuła,Mierzwa,Szopa,Iskra,Bizior,Koza / 70 min.Mucha /,Gąsiorowski,Pędlowski

W niedzielne popołudnie 3 maja zespół Orła podejmował Spartę Jeżowe. Mecze tych drużyn zawsze były ciekawe i przyciągały sporą liczbę kibiców. Zespół Orła był bardzo zmotywowany tym ważnym dla tabeli meczu.Początek spotkania był bardzo nerwowy w wykonaniu Orła. Kilka złych zagrań , trochę bałaganu i to Sparta stworzyła sobie 2 dogodne sytuacje do strzelenia bramki.Strzelona bramka przez D.Gąsiorowskiego nie uspokoiła gry. Dopiero gdy w 18 minucie na 2-0 trafił W.Mucha gra wyglądała na spokojną i od tej pory zespół Orła kontrolował grę na boisku. Do przerwy w meczu bramki strzelili M.Pędlowski i M.Skoczylas. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5-0 W drugiej połowie oprócz strzelania następnych goli słabemu rywalowi to praktycznie nic się nie działo. Do zespołu po dłuższej przerwie wrócił M.Skoczylas , który w meczu strzelił 5 bramek i potwierdził jak groźnym napastnikiem jest i jak ważną rolę odgrywa w tym zespole. Jego dorobek bramkowy  byłby z pewnością większy ale w 55 minucie po strzeleniu swojej 5 bramki został zmieniony przez M.Mierzwę.

Bramki dla Orła: Gąsiorowski min.6 i 75, Mucha 18, Pędlowski 35,77,Skoczyłaś 37,45,48,49,54,Iskra 78, Kmieć 88

Skład Orła: Kussy,Wojtowicz,Szopa,Bizior,Mucha,Iskra,Pędlowski,Gasiorowski,Cichoń, Chapuła / 70 Kmieć/, Skoczyłas /55 Mierzwa /