tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Dwie porażki Orła.

W sobotę o godzinie 11.00 zespół Orła spotkał się w meczu wyjazdowym w Wrzawach. W pierwszych 15 minutach zespół gospodarzy przeprowadzał składniejsze akcje i mieli 3 dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Orzeł grał początkowo nie dokładnie jednak z minuty na minutę akcje naszego zespołu zaczęły się zazębiać. Znakomitym uderzeniem popisał się dwa razy M.Pędlowski, jednak piłka odbiła się od słupka.Sytuacje bramkowe Orła podziałały jak zimny prysznic na gospodarzy i w krótkim odstępie czasu zdobyli dwie bramki. W drugiej połowie zawodnicy z Wrzaw zamurowali bramkę i  nastawili się na grę z kontry.   Gospodarze rozluźnieni wynikiem dłużej byli przy piłce i ich akcje były coraz składniejsze.Zespół Orła nie mógł sobie poradzić z bardzo ruchliwymi zawodnikami z Wrzaw, którzy mieli większą ochotę do gry i wygrania meczu.

Mecz kończy się wynikiem 5-0 dla zespołu z Wrzaw a dorobek Orła z tego meczu do 3 słupki i 2 poprzeczki, ale 0 punktów.

Skład Orła: Tomczyk,Szopa,Wojtowicz,Cichoń,Chapuła,Bizior,Iskra,Pędlowski,Koza,Gąsiorowski,Skoczyłas.

Rezerwa:Poźniak,Konior,Mierzwa,Maciaszek

Juniorzy Orła wygrali 3-0 .Bramki zdobyli Łomotowski,Betleja,Kędzior.

17 maja zespół Orła podejmował u siebie zespół mający aspiracje na IV ligę. Początek meczu nie wskazywał na końcową porażkę.Unia dłużej utrzymywała się przy piłce, a Orzeł nastawiał się na kontry. Jednak w 8 minucie tego meczu sędzia podjął decyzje , która wszystkich /oprócz działaczy Unii/wprawiła w osłupienie. Rzut karny i 1-0 dla gości. Orzeł po takim karnym z rękawa nie mógł się pozbierać. Zespół z Nowej Sarzyny przeprowadził składną akcję naszą lewą stroną  zakończoną dośrodkowaniem na pole karne, gdzie zupełnie nie pilnowany napastnik gości strzelił bramkę na 2-0.Przed gwizdkiem kończącym  pierwszą połowę goście strzelają trzecią bramkę. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3-0.W drugiej połowie Orzeł przez pierwsze 15 minut grał bardzo ambitnie, starał się konstruować akcje, walczyć. Jednak było to za mało na doświadczony zespół z Nowej Sarzyny.Honorową bramkę zdobył W.Mucha  a mecz kończy się wynikiem 5-1 dla Unii Nowa Sarzyna.

Skład Orła: Kussy,Szopa,Wojtowicz,Cichoń,Chapuła,Bizior,Koza,Pędlowski,Iskra,Gąsiorowski,Mucha.

Rezerwa: Tomczyk,Poźniak,Maciaszek,Mierzwa,Gołąbek.