tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Czarna seria trwa nadal !

W sobotę 23 maja o godzinie 11.00 zespół Orła rozpoczął wyjazdowy pojedynek z zespołem,  który miał ogromne aspiracje do awansu. W szeregach zespołu z Grębowa byli zawodnicy o uznanej marce piłkarskiej jak:P.Stąporski ,J.Rożek czy M.Drabik. Przed meczem padło jedno ciekawe stwierdzenie przez piłkarza i działacza z Grębowa : czy my mamy grać z tymi dziećmi? Pierwsza połowa nie wskazywała na taki końcowy rezultat spotkania, bowiem Orzeł bardzo dobrze się bronił i wyprowadzał groźne ataki. Dogodną sytuacje już w 4 minucie meczu miał M.Pędlowski, jednak piłka o centymetry minęła bramkę. Później sytuacje bramkowe mieli: T.Szopa i M.Szymonik. Dla gospodarzy najlepszą okazję w pierwszej połowie miał Przemysław Stąporski, ale niestety źle przyjął piłkę w polu karnym i padła ona łupem bramkarza Orła. Do przerwy  wynik remisowy.Po przerwie już na samym początku katastrofalny błąd defensywy Orła i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Drugą bramkę zespół Orła traci ponownie po błędzie obrony i jest 2-0.Pięć minut drugiej połowy i już 2:0 dla Słowianina. Na doświadczony zespół z Grębowa taki wynik już wystarczy , aby prowadzić spokojną grę i kontrolować mecz. Ostatecznie Słowianin wygrywa spotkanie  4-0.

W zespole Orła zabrakło z różnych powodów:M.Skoczylasa,W.Muche,D.Gąsiorowskiego,M.Kozy

Skład Orła: Kussy,Wojtowicz,Cichoń,Mierzwa,Iskra,Szopa,Bizior,Szymonik,Pedlowski,Poźniak,Chapuła

Rezerwa:Kędzior,Tomczyk