drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Dwa zwycięstwa Orła !

Wreszcie zwycięstwo i upragnione punkty.

Mecz z Łowiskiem był dla naszego zespołu bardzo ważny. Na to spotkanie była pełna mobilizacja wszystkich piłkarzy , którym dobro klubu leży w sercu. Pierwsze minuty meczu to walka o każdą piłkę w środku pola. Gospodarze przeprowadzali składne akcje i wykorzystywali bardzo szybkiego napastnika. W 18 minucie w niegroźnej sytuacji dochodzi do nieporozumienia między naszym obrońcą a bramkarzem. Z tego zamieszania korzysta napastnik A.Kusiak i zdobywa bramkę na 1-0.Kilka minut później Orzeł zdobywa bramkę wyrównującą   po dośrodkowaniu i strzale głową M.Pędlowskiego . W 39 minucie ponowne nieporozumienie naszych obrońców i fatalna interwencja na polu karnym. Rzut karny wykonywał bramkarz T.Osipa. Wspaniała interwencja naszego bramkarza uchroniła nasz zespół od utraty bramki. W przebiegu całego meczu J.Kussy miał jeszcze kilka bardzo dobrych interwencji. W kilka minut po obronionym karnym zespół Orła ma rzut wolny z 25 metrów, który wykonuje T.Szopa.  Piłka po strzale odbija się od słupka, następnie od pleców bramkarza i wpada do bramki. Do przerwy 2-1 dla Orła. Po zmianie stron Orzeł zagęszcza obronę i stara się wyprowadzać kontrataki. Sytuacje na strzelenie kolejnych goli mieli M.Pędlowski , D.Gąsiorowski , M.Koza. Wynik w drugiej połowie nie ulega zmianie i mecz kończy się naszym zwycięstwem.

Skład Orła : J.Kussy,D.Cichoń,Ł.Chapuła,M.Szymonik, D.Iskra, T.Szopa,M.Koza, M.Pędlowski, M.Skoczylas, K.Wojtowicz,D.Gąsiorowski.

Rezerwa: P.Tomczyk, Sz.Maciaszek, M.Bryan, R.Poźniak, W.Mucha.

Juniorzy Orła pokonali zespół z Łowiska 1-0. Jedyną bramkę w meczu strzelił B.Niemczyk.

W  niedzielę  7 czerwca  zespół Orła spotkał się z zespołem z Mokrzyszowa. Było to kolejne ważne spotkanie dla naszego zespołu. Sytuacja kadrowa na godzinę przed meczem była katastrofalna.Swoją nieobecność na meczu zgłosili  B.Mierzwa , Sz.Maciaszek, K.Wojtowicz, M.Skoczylas, W.Mucha, P.Szczygieł, M.Kędzior.  W ostateczności Kamil zagrał i należą mu się ogromne podziękowania.W pierwszych 15 minutach zespół gości  przeprowadzał składniejsze akcje. Orzeł grał początkowo nie dokładnie jednak z minuty na minutę akcje naszego zespołu były coraz składniejsze. Goście zaczęli grać bardzo czytelną piłkę na szybkiego prawego pomocnika, jednak Ł.Chapuła wraz z D.Cichoniem super się uzupełniali i akcje gości były rozbijane na 20 metrze. W 35 minucie kapitalnym uderzeniem z 25 metrów popisał się kapitan Orła T.Szopa zdobywając bramkę i dając sygnał do walki i zwycięstwo w meczu. Sytuacje bramkowe zaczęły się mnożyć i możliwość podwyższenia wyniku mieli D.Gąsiorowski , M.Pędlowski.W 44 minucie D.Gąsiorowski wyszedł po  podaniu prostopadłym sam na sam z bramkarzem i sytuacji nie zmarnował. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 dla Orła.W drugiej połowie zawodnicy z Mokrzyszowa ruszyli do ataku , jednak Orzeł bardzo dobrze się bronił i nastawił się na grę z kontry. Ostatnie 10 minut meczu to już była dominacja Orła.

Kolejne 2 bramki strzelił D.Gąsiorowski a spotkanie kończy się wynikiem 4-0 dla Orła.

Skład:J. Kussy,K.Wojtowicz,D.Cichoń,Ł.Chapuła,M.Szymonik,D.Iskra,T.Szopa,D.Gąsiorowski, M.Pędlowski, R.Poźniak.

Rezerwa: Tomczyk,Łomotowski,A.Konior,D.Kmieć

Gratulacje należą się juniorom Orła , którzy z meczu na mecz spisują się coraz lepiej.

Zespół ten w jesieni dostawał srogie baty a teraz jest w stanie zagrozić zespołom z góry tabeli.

Trzon zespołu stanowią: P.Tomczyk, M.Olko,  B.Niemczyk, W.Handziak, D.Kępa, M.Kędzior, N.Wiejak, N.Łomotowski, M.Kowalski, M.Betleja, D.Ziętko, K.Zastawny, M.Pęcak, M.Misiąg, A.Kochowski.