tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Ostatni mecz sezonu.

W ostatniej kolejce ligowej zespół Orła podejmował ekipę ze Zdziar. Każdy zawodnik  grający na jesień z tą ekipą pamiętał o porażce na wyjeździe. Spotkanie w czerwcową niedzielę było trochę podobne z tą różnicą,  że w pierwszej połowie ekipa gości przeważała na całym boisku. Od początku widać było dojrzalszą grę i przewagę w warunkach fizycznych. Jednak to Orzeł zdobył bramkę na  1-0 za sprawą kapitana drużyny T.Szopy. Do przerwy brakowało 5 minut i to wtedy dwa nieszczęsne rzuty rożne  i jest 2-1 dla gości. Druga połowa zdecydowanie należała do Orła. Sporo ożywienia i w konstruowanie akcji wniósł Ł.Chapuła, który zmienił B.Mierzwę..  Zawodnicy gości nie potrafili wyprowadzić składnej akcji i czasami na oślep wybijali piłki. Sytuacje pod bramką gości mnożyły się z minuty na minutę, jednak wynik nie zmieniał się. Na zdobycie wyrównującej bramki mieli szansę :D.Gąsiorowski, M.Pędlowski, M.Koza,W.Mucha. Wynik do końca meczu mimo usilnych starań zawodników Orła nie zmienił się.

Reasumując druga połowę : zabrakło wykończenia i szczęścia , którego w piłce czasami bardzo dużo potrzeba.

Skład Orła:

J.Kussy,M.Szymonik,D.Cichoń,B.Mierzwa,T.Szopa,M.Koza,M.Pędlowski,W.Mucha,D.Iskra,

D.Gąsiorowski,K.Wojtowicz.

Rezerwa: P.Tomczyk,Ł.Chapuła,Sz.Maciaszek,R.Poźniak

Juniorzy Orła byli na wiosnę rewelacja rozgrywek.Po udanym wyjeżdzie do Gorzyc podejmowali rówieśników ze Zdziar. Bardzo szybko uzyskali prowadzenie 2-0 i kiedy wydawało się, że kolejne bramki to kwestia czasu, goście wyrównali 2-2.Ostatnie 10 minut należało już do Orła i dwie kolejne bramki strzelił kończący już wiek juniora A.Kochowski, który rozegrał bardzo dobre spotkanie .Oprócz Adriana do zespołu seniorów już przechodzą: R.Poźniak, M.Kędzior, M.Olko, M.Rychlak, P.Potocki. Miejmy nadzieję ,że nie spoczną na laurach i będą ORŁA reprezentować dalej. To jest nasz klub z którego każdy powinien być dumny i każdy powinien starać się, aby było w nim dobrze a nie jak w czasie meczu siedzieć na wale i utrzymywać przemysł piwowarski.