drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Porażka w Grębowie

Słowianin Grebów- Orzeł Rudnik 3-1

W upalne niedzielne popołudnie o godzinie 17.00 zespół Orła rozpoczął wyjazdowy pojedynek z zespołem, który ma od kilku lat ogromne aspiracje do awansu. W szeregach zespołu z Grębowa byli zawodnicy o uznanej marce piłkarskiej jak:M.Szczepański ,J.Rożek czy M.Drabik.

Pierwsza połowa nie wskazywała na taki końcowy rezultat spotkania, bowiem Orzeł bardzo dobrze się bronił i starał się wyprowadzać ataki, które jednak szybko były rozbijane przez zespół z Grębowa. Dla gospodarzy najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Szczepański, jednak piłka minimalnie minęła bramkę. Do przerwy wynik remisowy.

Druga połowa zaczyna się identycznie jak pierwsza.Orzeł głęboko cofnięty i stara się wyprowadzać kontry. Jedna z tych akcji kończy się zdobyciem bramki przez D.Gąsiorowskiego. Zespół z Grębowa przez pare minut nie mógł się odnaleźć i Orzeł miał ponownie dogodną sytuację na 2-0, jednak obrońcy Słowianina poradzili sobie i wyszli z opresji. Ta sytuacja spowodowała , że zawodnicy Słowianina zaczęli grać szybciej i dokładniej. W drugiej połowie trener z Grębowa przeprowadził 3 zmiany , które w dużym stopniu zmieniły obraz gry.

W 63. minucie spotkania Słowianin doprowadził do wyrównania za sprawą Michała Szczepańskiego, a po kolejnych dziewięciu minutach Słowianin wyszedł na prowadzenie. Po zdobyciu bramki na 2:1 zespół z Grębowa rozluźniony wynikiem dłużej utrzymywał się przy piłce i ich akcje były coraz składniejsze. W doliczonym czasie gry Jacek Rożek zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i ustalił wynik na 3:1.

Skład Orła: Tomczyk,Wojtowicz,Kozioł,Szopa,Słowik,Szymonik,Pedlowski,Poźniak,Chapuła,Chaber,

Gąsiorowski

Rezerwa:Kędzior,Kussy,Zybura

Juniorzy Orła zremisowali z Słowianinem 2-2. Bramki dla naszego zespołu strzelił M.Betleja.