tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

San Wrzawy- Orzeł Rudnik

12 września zespół Orła udał się na spotkanie wyjazdowe do Sanu Wrzawy. Mecz ten był bardzo ważny dla układu tabeli, gdyż przegrana drużyna zajęłaby ostatnie miejsce w tabeli.

Początek meczu źle układa się dla Orła ,gdyż już w 9 minucie po strzale z rzutu wolnego tracimy bramkę na 1-0. Po kilku minutach D.Gąsiorowski w zamieszaniu podbramkowym wykazuje się większym sprytem niż obrońcy i bramkarz z Wrzaw i strzela na 1-1.

Tak kończy się pierwsza połowa meczu.

W drugiej połowie mecz staje się bardzo zacięty a sędzia spotkania dość dużo pozwalał gospodarzom na prowadzenie ostrej gry. W 60 minucie po indywidualnej akcji R.Poźniak strzela na 2-1 a 5 minut później po wyprowadzonej kontrze i błędzie bramkarza z Wrzaw ,D.Gąsiorowski strzela na 3-1.Zawodnicy Orła uwierzyli już w łatwe zwycięstwo i to doprowadziło do rozluźnienia.

W kuriozalnej sytuacji i przy braku koncentracji naszego bramkarza zespół Orła traci bramkę na 3-2, a w 2 minuty później na 3-3.Zawodnicy z Wrzaw uwierzyli że można wygrać i przystąpili do ataku na naszą bramkę. Jednak Jakub Kussy pokazał wreszcie swój kunszt bramkarski i w 100 procentowych sytuacjach dla Wrzaw bronił rewelacyjnie.W końcówce meczu zespół Orła ponownie wyprowadza szybką akcję , którą na bramkę zamienia bardzo dobrze dysponowany D.Gąsiorowski.

Mecz kończy się wynikiem 4-3 dla Orła.