tabela ligowa

drużyna M. W. R. P. B.Z. B.S. PKT.

Stadion

Orzeł remisuje z Wisanem !

W deszczowe popołudnie zespół Orła podejmował u siebie ekipę ze Skopania . Goście są zespołem bardzo solidnym z którym zawsze przychodziło ciężko grać każdej drużynie.W poprzedniej kolejce wygrali ze spadkowiczem z IV Ligii Pogonią Leżajsk. Mecz rozpoczął się dla nas dobrze, gdyż już w 8 minucie prostopadłą piłkę dostał M.Pędlowski jednak jego strzał obronił bramkarz Wisanu. Następne 10 minut należało do gości , którzy konstruowali groźne akcje, ale piłka po strzałach mijała bramkę lub łapał ją J.Kussy.
 W 27 minucie, błąd defensywy Wisanu  i Dariusz Gąsiorowski strzela na 1-0. W 43 minucie w dość szczęśliwych okolicznościach / piłka odbija się od sędziego/ M.Pędlowski dostaje prostopadłe podanie i jest 2-0 dla Orła. Do przerwy 2:0.
 Po zmianie stron zawodnicy z Wisanu jeszcze mocniej podkręcili tempo gry i coraz częściej stwarzali groźne sytuacje pod naszą bramką. W 62 minucie, po zamieszaniu z rzutu rożnego piłka dwukrotnie odbiła się od naszych obrońców  i wreszcie spadła pod nogi Hynowskiego, któremu nie pozostało nic innego, jak zmieścić ją w siatce i tym samym zdobyć gola kontaktowego. Jest 2-1 dla Orła. W 79 minucie zespół ze Skopania ma rzut wolny z 25 metrów. Strzał  w samo okienko bramki strzeżonej przez  J.Kussego i jest 2-2.. W samej końcówce Orzeł starał się strzelić zwycięskiego gola , jednak strzały trafiały w słupek lub bronił ich bardzo dobrze dysponowany bramkarz z Wisanu.
Skład Orła: Kussy,Mierzwa,Wojtowicz,Słowik,Kozioł,Chaber,Szymonik,Pędlowski,Gąsiorowski,Koleński,Chapuła.
Rezerwa: Olko,Bizior,Szopa,Iskra,Betleja,Zybura,Mucha.
Kontuzjowani: Tomczyk,Poźniak,Maciaszek
Nieobecni : Kędzior